Partneři

Sháníte rychle lešení? Lešení Ostrava to je lešení od firmy Ramstav z Ostravy. Dodáváme také lešení pro Opavu, Frýdek Místek a Nový Jičín.
Potřebujete poradit z oblasti klimatizací? Obraťte se na specialisty pro klimatizace v Ostravě. Klimatizace Ostrava kvalitně a levně od Klima Zajíček.
Sádrokartony umožňují vysoce kvalitní rekonstrukce a výstavby objektů od sklepa až po střešní konstrukci. Naše firma Vám zajistí kvalitní realizaci a dodávku sádrokartonů. Sádrokartony Ostrava - Vilém Vengrin
Provádíme komplexní dodávky klimatizace a vzduchotechniky pro banky, spořitelny, hotely, nemocnice, výpočetní střediska, kanceláře, rodinné domy a byty s použitím špičkových klimatizací značky Panasonic, LG, Samsung, Daikin a dalších. Kované ploty na zakázku. Kvalitní kované ploty za nejlepší ceny na trhu.
Stavební firma Ostrava Stavby Vilík nabízí sádrokartony, sádrokartonářské práce, rekonstrukce koupelen, rekonstrukce kuchyní a další stavební práce. Zkušenosti od roku 1994.
Jsme výrobcem kvalitního pletiva vyrobeného v ČR. Nabízíme poplastované pletivo v mnoha provedeních za nejlepší ceny v ČR! Ploty z pletiva, drátěné ploty za akční ceny včetně montáže.
Sháníte kvalitní tepelná čerpadla? Tepelná čerpadla Ostrava levně! Přečtěte si více na téma tepelná čerpadla voda/vzduch na našem webu!
plastová okna v Ostravě, také dřevěná a hliníková okna, opravy střech a balkonů. Rekonstrukce bytů v Ostravě
Stěhování Ostrava- stěhovací firma z Ostravy. Kvalitně a bezpečně přestěhuje Váš nábytek aj. Stěhování Karviná. Pokud chcete investovat do stěhování co nejmenší peníze a přitom chcete kvalitně odvedenou práci, zkuste firmu Nejlevnější stěhování. Nejlevnější stěhování Ostrava, Havířov, Bohumín, levné stěhování Karviná i celý Moravskoslezský kraj.
Uvažujete o nové koupelně? Přečtěte si odborné rady, tipy a recenze na prvním nezávislém blogu o koupelnách.
Ušetřete místo v interiéru! Dodáváme luxusní vestavěné skříně v Ostravě pro náročné. Rovněž realizujeme kuchyně a kuchyně v Ostravě a okolí. Výroba nábytku na zakázku a kancelářský nábytek na míru za skvělé ceny. Kvalitní materiály, profesionální postupy. Běžte na www.chejna.cz
Moderní kuchyně na míru v Ostravě, interiéry na míru Ostrava - specialisté z Ostravy Vám poradí. Oslovte zkušené stolaře a truhláře a nechte si zpracovat nabídku zdarma.
Uvažujete o novém tepelném čerpadlu? Nevyznáte se v oboru? Získejte informace z webu www.tepelnacerpadla-levne.cz
Stěhování Plzeň- stěhovací firma ze středních čech. Kvalitně a bezpečně přestěhuje Váš byt či dům. Na Stěhování Zdenda se můžete spolehnout!

 

Rychlý kontakt

+420 775 980 760

Proč spolupracovat s námi?

•  rychlé a profesionální jednání
•  dlouholeté zkušenosti v oboru
•  služby na vysoké úrovni za nízké ceny
•  široký sortiment lešenářské techniky
•  proškolení zaměstnanci s dlouholetou praxí

Ramstav - stabilní partner

Naše firma disponuje dostatečným množstvím lešení ve vlastních skladech. Díky tomu jsme schopni pokrýt současně velké i malé zakázky.

Kontaktujte nás

Jednatel společnosti:

Kubica Josef

Telefon: +420 775 980 760

E-mail: leseni@ramstav.cz

Adresa: Ramstav group s.r.o., Na Pěčonce 1111/25, 702 00 Slezská Ostrava